Увійти / Зареєструватися | RSS
Сумська обласна ДЮСШ

Меню сайту

Пошук

Архів записів

Головна » Нормативні документи » До уваги директорів ДЮСШ області!!!
До уваги директорів ДЮСШ області!!!
02.12.2009 23:44

На виконання абзацу 4 статті 3 Указу Президента України від 23.06.2009 № 478 «Про деякі заходи щодо вдосконалення системи фізичного виховання дітей та молоді у навчальних закладах і розвитку дитячо-юнацького спорту в Україні», з метою підготовки фінансово-економічного обґрунтування до проекту наказу Мінсім’ямолодьспорту «Про внесення змін до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 23.09.2005 № 2097» стосовно встановлення працівникам ДЮСШ надбавки за категорію школи управління у справах молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації просить надати до 8 грудня 2009 року інформацію щодо кількості ставок працівників спортивних шкіл, завірену керівником закладу та печаткою (таблиця в додатку) на паперових носіях та на електронну адресу: sport_oda@ukr.net.

Ненадана вчасно зазначена інформація не буде включена до узагальнених матеріалів щодо визначення обсягу фінансування в розрізі регіонів на встановлення надбавок за категорію працівникам ДЮСШ для вирішення зазначеного питання в Міністерстві фінансів України.

rtf (131 кб)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Анонс подій
25-26 лютого - всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед учнів 2000 р.н. та молодше (м.Суми, Легкоатлетичний манеж)

Спортивні новини

Рекомендуємо

Статистика


Copyright adel-dream © 2018