Увійти / Зареєструватися | RSS
Сумська обласна ДЮСШ

Меню сайту

Пошук

Архів записів

В школі працюють відділення легкої атлетики, вільної боротьби, велосипедного спорту (шосе), хокею на траві, волейболу пляжного
 

ВІДДІЛЕННЯ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Підготувати спортсмена високої кваліфікації у будь-якому виді спорту- складна задача, як для тренера, так і для самого спортсмена. Боротьба – складнокоординаційний вид спорту, який вимагає великої віддачі фізичних та психологічних сил. Техніка боротьби – це з'єднання допустимих правилами змагань прийомів, контрприйомів і захисту. Важливою стороною технічної підготовленості спортсменів, що займаються вільною боротьбою, є здатність об'єднати різні технічні прийоми в раціональний ланцюг рухових дій залежно від ситуації, характерної для конкретного моменту діяльності. На даний час у відділенні працює 4 штатних тренери: Дерев’янко Сергій Миколайович, Гордієнко Юрій Володимирович, Карпов Олександр Євгенович, Остапенко Ігор Васильович. Срібним призером ІІ Спортивних ігор школярів України став Гармаш Артем. Чемпіонами та призерами чемпіонатів України ставали Бугрій Станіслав, Самко Роман, Колдовський Олександр, Остапенко Олександр. До складу збірної команди України входять колишні вихованці школи Комісар Дмитро та Муха Віктор.

 

Хокей на траві

– одна з найбільш давніх спортивних ігор. Для Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи хокей на траві - це новий вид, але він має давні традиції на Сумщині. У відділенні займається 40 спортсменок, з якими навчально-тренувальні заняття проводять три тренера-викладача з вищою, першою та другою категоріями. Молоді, але амбітні тренери Коломієць Світлана Миколаївна («Майстер спорту СРСР», «Майстер спорту України міжнародного класу», колишній гравець національної збірної України, команд майстрів «Буревісник» та «Динамо» м. Суми, «Колос» м. Бориспіль) та Якерсон Лариса Віталіївна намагаються підтримувати досягнення жіночого хокею, набираючись досвіду у більш практикованого наставника «Заслуженного тренера Тренер-викладач Коломієць С.М. України» Шаповала Миколи Сергійовича, який пройшов шлях від дитячого тренера до головного тренера команди майстрів та молодіжної збірної України. Вихованки обласної ДЮСШ, виступаючи на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях неодноразово ставали бронзовими призерами Тренер-викладач Якерсон Л.В. літніх та зимових чемпіонатів України у різних вікових групах. Збірна команда закладу бореться за медалі у розіграшу чемпіонату України вищої ліги дивізіону «Б» (жінки) у сезоні 2012-2013 років.

Панкратіон,

мабуть, найбільш оригінальне і найбільш важке змагання давніх олімпійських ігор. Сутність цього виду спорту полягала в проведенні двобою двох неозброєних атлетів із застосуванням прийомів боротьби, ударів руками і ногами, больових захоплень. Відділення панкратіону в обласні ДЮСШ було відкрито у вересні 2010 року. Навчально-заняття проводять «Заслужений тренер України» Гордієнко Володимир Володимирович та тренер-викладач Літвін Сергій Сергійович. Вихованці відділення «Майстри спорту України» Кокубава Мурат, Ніконець Денис, Давидова Маргарита, Житнік Євген, Безпалий Вадим, Берест Віталій, Чурилов Сергій, Могильний Ілля, Співак Денис неодноразово ставали переможцями та призерами чемпіонатів, Кубків України, Європи та Світу різних вікових категорій. У складі збірної команди України на чемпіонаті Європи на третю сходинку п’єдесталу піднявся Аверкієв Антон. На І Всеукраїнських іграх з єдиноборств Висоцький Олександр виборов золоту нагороду. За результатами виступів міжнародною федерацією любительських видів боротьби FILA був визнаний кращим спортсменом-панкратіастом Світу 2010 та 2012 років. За високі спортивні досягнення Олександру було присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України».

 

 

 

Анонс подій
25-26 лютого - всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед учнів 2000 р.н. та молодше (м.Суми, Легкоатлетичний манеж)

Спортивні новини

Рекомендуємо

Статистика


Copyright adel-dream © 2019