Увійти / Зареєструватися | RSS
Сумська обласна ДЮСШ

Меню сайту

Пошук

Архів записів

  1. Бєлан Юрій Григорович, директор СОДЮСШ
  2. Петренко Олександр Васильович, заступник директора з навчально-тренувальної роботи
  3. Павлюченко Віктор Григорович, заступник директора АГД
  4. Литвиненко Олег Борисович, ст.інструктор-методист
  5. Якерсон Лариса Віталіївна, інструктор-методист
  6. Кірюшко Наталія Анатоліївна, інструктор-методист
  7. Чернявська Ольга Володимирівна, інструктор-методист
  8. Шерстюк Сергій Михайлович, ст.тренер з л/атлетики
  9. Філенко Галина Тимофіївна, тренер з л/атлетики
  10. Цибульник Олена Миколаївна, тренер з л/атлетики
  11. Торяник Олександр Валерійович, тренер з л/атлетики
  12. Ганжа Олексій Васильович, тренер з л/атлетики
  13. Мірошниченко Олена Миколаївна, тренер з л/атлетики
  14. Бєліков Володимир Павлович, тренер з л/атлетики
  15. Білодід Олег Федорович, тренер з л/атлетики
  16. Корж Світлана Олександрівна (сумісник), тренер з л/атлетики
  17. Бондаренко Євген Михайлович, тренер з л/атлетики
  18. Корнієнко Дмитро Анатолійович, тренер з л/атлетики
  19. Корніяко Станіслав Борисович, тренер з в/спорту
  20. Головаш Анатолій Олександрович, тренер з в/спорту
  21. Дерев&rsquoянко Сергій Миколайович, тренер з в/боротьби
  22. Карпов Олександр Євгенович, тренер з в/боротьби
  23. Гордієнко Юрій Володимирович, тренер з в/боротьби
  24. Остапенко Ігор Васильович, тренер з в/боротьби
  25. Гордієнко Володимир Володимирович, тренер з панкратіону
  26. Літвін Сергій Сергійович, тренер з панкратіону
  27. Коломієць Світлана Миколаївна, тренер з х/траві
  28. Шаповал Микола Сергійович, тренер з х/траві
  29. Турченик В'ячеслав Федорович, тренер з волейболу пляжного
  30. Самодай Валерій Іванович, тренер з волейболу пляжного
  31. Горобець Віта Вікторівна, гол. бухгалтер
  32. Сєрікова Вікторія Миколаївна, бухгалтер
  33. Опанасенко Валентина Карлівна, завгосп
  34. Кургуз Людмила Миколаївна, сторож
  35. Красножон Тетяна Павлівна, прибиральниця
  36. Тихонова Валентина Василівна, прибиральниця
  37. Ляшенко Ніна Миколаївна, прибиральниця
  38. Прокопенко Вадим Васильович, сторож
  39. Шевець Валентина Григорівна, сторож
  40. Постельняк Юрій Анатолійович, водій
  41. Петруня Микола Григорович, робітник
  42. Майборода Микола Дмитрович, робітник
Анонс подій
25-26 лютого - всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед учнів 2000 р.н. та молодше (м.Суми, Легкоатлетичний манеж)

Спортивні новини

Рекомендуємо

Статистика


Copyright adel-dream © 2017